23/02/2021_Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

23.02/2021

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Згідно з рішенням виконавчого комітету Комарської сільської ради №  14 від 22.01.2021 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Комарській  територіальній громаді.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
    Виконавчий комітет Комарської сільської ради 85520, Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Комар, вул. Єгорова, 19.
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Комарської сільської ради № 14 від 22.01.2021 р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Комарської сільської ради».
  3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
    телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 85520, Донецька  обл., Великоновосілківський р-н, с. Комар, вул. Єгорова, 19
    Дата: 24.03.2021 року.
    Час: 11 год. 00 хв.
    Давідова Тетяна Леонідівна – секретар виконкому (099-903-08-03).
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:
    1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
    2) наявність працівників відповідної кваліфікації;
    3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
    4) наявність фінансової спроможності.
  5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

– послуги надають у межах Комарської територіальної громади.
– площа громади – 423,36 кв.км.
– кількість населення – 5274 осіб;
– 14 багатоквартирних будинків;
– 1343 будинків приватного сектору;
– протяжність доріг – Комарська сільська рада – 110 км до приєднання нових територій – 47 км, колишніх сільських рад: Піддубненська сільська рада – 21 км, Іскрівська сільська рада – 12 км, Шевченківська сільська рада – 30 км

– відстань до полігону твердих побутових відходів від 40 км.

1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
    – багатоквартирні житлові будинки
    – приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 6874 осіб.

1. Характеристика полігону твердих побутових відходів.
    Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній.
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
    – Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».
    – Місце подання конкурсних пропозицій – 85520, Донецька обл.,Великоновосілківський р-н, с. Комар, вул.Єгорова, 19.
    – Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17 год. 00 хв. 23.03.2021 року.
  3. Способи і місце отримання конкурсної документації.
    1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
    2) Місце отримання конкурсної документації: Комарська  сільська рада (85520, Донецька обл., Великоновсілківський р-н, с. Комар, вул. Єгорова,19, тел.: 099-903-08-03.

Виконавчий комітет Комарської сільської ради