5 сесія восьмого скликання

Порядок денний 5 сесії восьмого скликання

СПИСОК РЕЄСТРАЦІЇ

Депутатам на обговорення:

Рішення № 8/5-57 "Про затвердження звіту про виконання бюджету Шевченківською сільською радою за 2020 рік"

Рішення № 8/5-58 "Про затвердження звіту про виконання бюджету Піддубненської сільської ради за 2020 рік"

Рішення № 8/5-59 "Про затвердження звіту про виконання бюджету Іскрівської сільської ради за 2020 рік"

Рішення № 8/5-60 "Про затвердження звіту про виконання бюджету Комарської сільської ради за 2020 рік"

Рішення № 8/5-61 "Про звіт дільничного інспектора про охорону громадського порядку на території сільської ради"

Рішення № 8/5-62 "Про внесення змін до бюджету територіальної громади Комарської сільської ради на 2021 рік"

Рішення № 8/5-63 "Про затвердження Стутуту Комарської сільської ради"

Рішення № 8/5-64 "Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Комарської сільської ради на 2021 рік"

План соціально-економічного розвитку Комарської сільської ради на 2021 рік

Рішення № 8/5-65 "Про встановлення режиму роботи об`єктів сфери торгівлі, закладів ресторанного господарства та впорядкування торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного)"

Рішення № 8/5-66 " Про затвердження Положення про помічника-консультнта депутата"

Рішення № 8/5-67 "Про затвердження положення про прийом громадян"

Рішення № 8/5-68 "Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 № 8/3-35

Рішення № 8/5-69 "Про затвердження проєкту землеустрою гр.Афєндікової В.Ю."

Рішення № 8/5-70 "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Артьомовій Олені Іванівні"

Рішення № 8/5-71 "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Башкатовій О.О"

Рішення № 8/5-72 "Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Артьомовій О.І."

Рішення № 8/5-73 «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр..Шевченко А.І.»

Рішення № 8/5-74 «Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Іпатову О.С.»

Рішення № 8/5-75 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Самарцевій С.А.»

Рішення № 8/5-76 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Агалаковій І.І.»

Рішення № 8/5-77 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Савченко Н.В.»

Рішення № 8/5-78 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ступак Н.Г.»

Рішення № 8/5-79 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шипота І.П.»

Рішення № 8/5-80 «Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шипота І.П.»

Рішення № 8/5-81 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мелешко Л.І.»

Рішення № 8/5-82 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мелешко В.П.»

Рішення № 8/5-83 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Панасенко І.Ф.»

Рішення № 8/5-84 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Олексюк М.Г..»

Рішення № 8/5-85 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Полякову С.В.»

Рішення № 8/5-86 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гонтар Р.А.»

Рішення № 8/5-87 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гонтар О.С.»

Рішення № 8/5-88 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сичову О.В.»

Рішення № 8/5-89 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Алчієвій А.О.»

Рішення № 8/5-90 «Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сапронову Ю.В.»

Рішення № 8/5-91 «Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Жолобу І.А.»

Рішення № 8/5-84 «Про передачу у власність земельної ділянки Лазикіну С.Є. таЛазикіній Я.С .»

Рішення № 8/5-93»Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Кропива М.Ю.»

Рішення № 8/5-94 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо надання у власність земельної ділянки гр.Назаренко О.М.»

Рішення № 8/5-95 «Про затвердження проекту землеустрою щодо надання у власність земельної ділянки гр.Прищип С.А.»

Рішення № 8/5-96 «Про затвердження проекту землеустрою щодо надання у власність земельної ділянки гр.Прищип О.С.»

Рішення № 8/5-97 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо надання у власність земельної ділянки гр.Циганок І.П.»

Рішення № 8/5-98 «Про затвердження проекту землеустрою щодо надання у власність земельної ділянки гр.Циганок І.П.»

Рішення № 8/5-99 «Про звільнення від сплати земельного податку і податку на нерухоме майно, , відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

Рішення № 8/5-100 «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення»

Рішення № 8/5-101 «Про зміну назв та затвердження Статутів комунальних закладів Комарської сільської ради» (Піддубненської ЗОШ)

Рішення № 8/5-102 «Про зміну назв та затвердження Статутів комунальних закладів Комарської сільської ради»(Веселівська ЗОШ)