Бізнесмени Донеччини сплатили єдиного податку більше на 53 млн грн у порівнянні з минулим роком

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 478,9 млн грн єдиного податку, що на 53 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 354 млн гривень.

В свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 124,9 млн гривень. У тому числі сільгосптоваровиробниками області – платниками 4 групи – спрямовано 69,1 млн грн до місцевих бюджетів.

Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб і сприяють розвитку своєї громади.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал