Конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх"

22.11.2021

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Комарської сільської ради (далі - відділ ОСМСКТ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Комарської сільської ради (далі - керівник закладу)

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту (ступінь «бакалавра» або «магістра»), стаж роботи не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки у сфері фізичної культури та спорту.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

—      заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

—      автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

—      копію паспорта;

—      копію документу про вищу освіту;

—      копію трудової книжки;

—      копію військового квитка, приписного свідоцтва або довідки, яка видається замість військового квитка (за наявності);

—      копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера;

—      дві фотокартки розміром 4×6;

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с.Комар, вул.Єгорова, 19, або на електронну адресу відділу ОСМСКТ 44093541@mail.gov.ua.

Конкурсний відбір проходить публічно. 22 грудня 2021 р. відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам. 23-го грудня 2021 р. відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди. На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу на один і п’ять років.  Кандидатам на посаду директора необхідно не пізніше як за п’ять календарних днів до публічної презентації попередити Відділ ОСМСКТ про потребу в технічних засобах для проведення презентації.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 0669703939