Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Школа мистецтв імені Серафимова І.М" Комарської сільської ради

22.11.2021

Відповідно до статті 21-2 Закону України «Про культуру» відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму (далі – Відділ ОСМСКТ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Школа мистецтв імені Серафимова І.М" Комарської сільської ради (далі - керівник закладу)

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

громадянство України, вища фахова освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника відділу ОСМСКТ із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

- автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копії документів про трудову діяльність;

- проєкт концепції діяльності та розвитку Комунального закладу "Школа мистецтв імені Серафимова І.М" Комарської сільської радина один і п’ять років.

- інші документи на розгляд заявника.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Зазначені документи приймаються за адресою:  с.Комар, вул.Єгорова, 19, а також надсилаються на електронну адресу  відділу ОСМСКТ 44913541@mail.gov.ua.

Дата початку приймання документів з 22 листопада 2021 року до 15:45 21 грудня 2021 року;

Відділ ОСМСКТ до 15:45 20 грудня 2021 року включно приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.  Кандидатам на посаду директора необхідно не пізніше як за п’ять календарних днів до публічної презентації попередити Відділ ОСМСКТ про потребу в технічних засобах для проведення презентації.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 0669703939