VI сесія сільської ради - до уваги депутатів Комарської сільської ради!!!

Дата: 09.02.2021 13:04

16 лютого 2021 року відбудеться пленарне засідання VI сесії VIII скликання за порядком денним:

1Про посилення заходів біологічної безпеки з метою попередження занесення гостроінфекційних хвороб птиці та сказу на території Комарської сільської ради.

Інформація Ходоса Г.М., сільський голова

2. Про затвердження положень про структурні підрозділи Комарської сільської ради.

Гнибіда О.А., секретар сільської ради

3. Про внесення змін до структури Комарської сільської ради.

Гнибіда О.А., секретар сільської ради

4. Про створення Центру надання адміністративних послуг, затвердження Положення та його реєстрацію як юридичної особи.

Маслова О.В., заст. сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5. Про затвердження зразків, описів вивісок, печаток і штампів, Порядку виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в апараті Комарської сільської ради та її виконавчих органах.

Гнибіда О.А., секретар сільської ради

6. Про організацію транспортного сполучення на території Комарської сільської ради.

7. Про модернізацію сайту Комарської сільської ради та посилення заходів із інформування населення на території сільської ради.

Гнибіда О.А., секретар сільської ради

8. Про затвердження графіку особистого прийому громадян спеціалістами Комарської сільської ради.

Гнибіда О.А., секретар сільської ради

9. Про надання звання «Почесний житель села Піддубне» Лагуті І.П.

Інформація Рєзнік Р.М., представника ініціативної групи жителів села Піддубне

10. Про відведення земельної ділянки під дитячий майданчик у селі Зелений Гай

Сверблянський Д.К., начальник відділу землевпорядкування та архітектури

11. Про розробку Програми захисту навколишнього середовища на території Комарської сільської ради на 2021 -2025 рр.

12. Земельні питання.

Сверблянський Д.К., начальник відділу землевпорядкування та архітектури

13. Різне:

• Про впорядкування Шевченківського кладовища (інформація інспектора Білянського О.Г.);
  • Інформація робочої групи про роботу закладу дошкільної освіти с.Зелений Гай (Маслова О.Г.);
  • Про розгляд звернення жителів села Камишуваха щодо проблем та перспектив розвитку села.