15.12.2020 відбулася робоча онлайн-нарада з департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації

Дата: 15.12.2020 13:27

Робочу нараду проводили Сергій Петрович НАТРУС, директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, ЗАЛЕВСЬКИЙ Віталій Дмитрович,начальник відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики, МОСІН Георгій Георгійович, головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Від Комарської сільської ради у нараді взяла участь секретар сільської ради ГНИБІДА Олена Анатоліївна. На нараді вирішувались проблемні питання створення об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Комарської сільської ради, а саме Іскрівського заказника та Балки Орлатая. Мова йшла і про подальше співробітництво сільської ради із департаменом екології та природних ресурсів по реалізації спільних проектів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, а також про можливу участь в обласній екологічній програмі "Просвіта" по екологічному вихованню дітей та молоді.