Управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Донецькій області запрошує приєднатися

Дата: 20.04.2021 11:41

Шановні мешканці територіальної громади!

Висловлюючи  глибоку повагу  та  цінуючи результати сумісної співпраці з висвітлення результатів роботи податкової служби України  та актуальних питань оподаткування, управління інформаційної взаємодії  Головного управління ДПС у Донецькій області, запрошує  Вас  приєднатися до сторінки у соціальній мережі Facebook  Державної податкової служби України за посиланням: fb.com/TaxUkraine.

Також нагадуємо Вам,  що з 1 січня 2021 року Державна податкова служба України запровадила електронне інформування органів місцевого самоврядування.

Для отримання звітності посадовій (уповноваженій) особі територіальної громади необхідно здійснити лише чотири кроки:

Крок 1. Ввійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.

Після ідентифікації будуть доступними дві вкладки:

- звітність у розрізі джерел доходів;

- звітність у розрізі платників податків – юридичних осіб.

Крок 2. Отримувати звітність у розрізі джерел доходів щомісяця, не пізніше 10 числа місяця, станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.

Крок 3. Надати запит про отримання звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб  за формою J1604001 та отримати квитанцію за формою 2. Датою квитанції за формою 2 є дата прийняття запиту територіальними органами ДПС до розгляду.

Крок 4. Отримати звітність у розрізі платників податків – юридичних осіб, яка буде доступна територіальним громадам протягом 20 робочих днів з дати прийняття запиту у вкладці «Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб» станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.

З повагою,

управління інформаційної  взаємодії  Головного управління ДПС у Донецькій області