УВАГА! Чергова сесія сільської ради - 27 квітня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні Комарського СБК!

Дата: 21.04.2021 13:46

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія VIII скликання

27.04.2021                                                                                                                               с.Комар

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту за І квартал 2021 року.
  2. Про затвердження Правил благоустрою територіальної громади Комарської сільської ради
  3. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Комарській сільській раді та її виконавчих органах.
  4. Про затвердження Переліку громадських робіт та Положення про громадські роботи на території Комарської сільської ради
  5. Про затвердження комісії з питань контролю поповнення бюджету
  6. Про затвердження Положення про комісію з питань розгляду звернень громадян
  7. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища на території Комарської сільської ради
  8. Про надання погодження на створення об’єктів природно-заповідного фонду на території Комарської сільської ради: ботанічних заказників місцевого значення «Балка Орлата» та «Іскрівський»
  9. Про затвердження Програми (Бінат)
  10. Про затвердження Положення про комісію щодо виявлення та обліку безхазяйного майна (відходів) та планування робіт з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.
  11. Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Комарською сільською радою, Положення про постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики та Плану з підготовки проектів регуляторних актів органів місцевого самоврядування.
  12. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»
  13. Про затвердження Положення про місцеву систему централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій територіальної громади Комарської сільської ради.
  14. Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку територіальної громади Комарської сільської ради на 2021-2027 роки
  15. Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл.
  16. Про організацію роботи з охорони праці у виконавчому комітеті Комарської сільської ради Волноваського району Донецької області.
  17. Про затвердження Положення про молодіжний центр Комарської сільської ради та його реєстрацію як юридичну особу.
  18. Про створення та затвердження Положення про постійно-діючу робочу групу з питань виявлення та залучення до сплати до місцевого бюджету платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.
  19. Про затвердження Статутів дитячих закладів дошкільної освіти та закладів культури.
  20. Про затвердження Програми енергоефективності та енергозбереження комунальних закладів освіти, культури, спорту та адміністративних будівель Комарської сільської ради на 2021-2025 рр.
  21. Про прийняття на баланс Комарської сільської ради будівлі Комарського сільського будинку культури з балансу СТОВ «Велес».
  22. Про затвердження порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу особам з інвалідністю по зору І та ІІ груп та дітям з інвалідністю по зору до 18 років у 2021 році.
  23. Про затвердження Порядку надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Комарської сільської ради.
  24. Про прийняття на баланс Комарської сільської ради від ФГ «Колос» мережі вуличного освітлення в сс. Федорівка, Веселе, Дніпроенергія, Скудне та Новоочеретувате Волноваського (Великоновосілківського) району Донецької області.
  25. Про врахування субвенції з бюджету Волноваської районної ради у сумі _______грн..
  26. Про врахування субвенції з обласного бюджету на забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 5250,00 грн.
  27. Про внесення змін до бюджету Комарської сільської ради на 2021 рік.
  28. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Комарської сільської ради на 2021-2022 рр.
  29. Про організацію руху автотранспорту по вул. Шкільна с.Комар.
  30. Земельні питання
  31. Різне:
  • Про створення міжфракційної жіночої депутатської групи «Жінки. Мир. Безпека» та прийняття звернення від жінок.

Комарський сільський голова                                           Геннадій ХОДОС