"Останній дзвоник - 2021" в Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Веселе

Дата: 01.06.2021 13:15

Фото без описуУ травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Тому і в нашому закладі сьогодні відбулась урочиста святкова лінійка з нагоди Свята останнього дзвоника.

До шкільної родини з вітальним словом звернувся директор закладу Антон ЯРОВИЙ та відзначив кращих здобувачів освіти грамотами та похвальними листами. Антон Григорович побажав випускникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити на навчання до омріяних вищих навчальних закладів, а молодшим школярам та педагогам гарно відпочити, оздоровитися, щоб з новими силами восени повернутися до навчання.

Почесні гості, головний спеціаліст відділу ОСМСКТ Комарської сільської ради Аліна ГНИБІДА та методист ДОЕНЦ Сергій ГНИБІДА, також привітали нашу шкільну родину та побажали продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Також із напутніми словами та щирими побажаннями звернулась до випускників Інна ГАЛІЧ – класний керівник 11-го класу.

На завершення лінійки пролунав останній дзвоник та сповістив усіх присутніх про закінчення 2020/2021 навчального року.Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)