Дата: 01.06.2021 13:41

#Східна_юстиція_навчає

Відбулась перша зустріч з Центром надання адміністративних послуг Комарської сільської ради Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) проведено навчання працівників новоутвореного центру надання адміністративних послуг в селі Комар Волноваського району Донецької області.

Обговорено основні аспекти державної реєстрації громадських об’єднань та інших громадських формувань, зокрема, покроковий порядок прийняття документів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, строки розгляду таких документів та можливість проведення державної реєстрації у скорочені строки.

Окрім цього, проведено практичний тренінг щодо визначення належного заявника при подачі документів для державної реєстрації громадських формувань. Наприкінці проведених семінару та тренінгу надано відповіді на всі запитання, а також контактні дані працівників юстиції для оперативної допомоги працівникам новоутвореного фронт-офісу.

Відтепер мешканці Волноваського району Донецької області можуть отримати якісні послуги з державної реєстрації громадських формувань і в селі Комар.