Комарську громаду відвідали керівники структурних підрозділів Волноваської РДА

Дата: 15.07.2021 22:46
Кількість переглядів: 161

14 липня 2021 року керівники структурних підрозділів Волноваської райдержадміністрації здійснили робочу поїздку до Комарської територіальної громади.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань щодо взаємодії, перевірено готовність соціальних об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року, обговорено питання розробки землевпорядної та проєктної документації, етапи створення комунального підприємства на території громади, благоустрою населених пунктів.

Разом з Комарським сільським головою Геннадієм ХОДОСОМ та керівником відділу освіти Іриною ГОМЯНІНОЮ оглянули заклади загальної середньої освіти в селах Комар та Піддубне.

Загалом, заклад освіти в с. Комар налічує 158 учнів та 22 вчителя. На сьогодні закладу не вистачає вчителів фізики та математики. Заклад загальної середньої освіти налічує 67 учнів та 19 вчителів.

Перлиною навчального закладу с. Піддубне є історичний музей. Крім того, в кабінетах є музейні куточки хліба, ляльок, цифри та куточок «Чарівний світ мистецтва».

Наразі в обох закладах активно ведеться підготовка до нового навчального року та проводяться ремонтні роботи.

Джерело: Волноваська РДА