В селі Комар ремонтують дороги

Дата: 20.07.2021 20:50

В селі Комар довгоочікувана подія - розпочато поточний ремонт дорожнього покриття. Спеціалізована техніка буде працювати на вулицях Єгорова та Фролова (від буд. № 25 до  № 53).

"Тема доріг є завжди актуальною, а розвиток дорожньої інфраструктури є одним з важливих чинників стабільного розвитку громади. Для нашої новоствореної громади питання ремонту доріг є доволі складним, і ми, на жаль, не можемо відремонтувати одночасно всі суттєво пошкоджені ділянки. Тому будемо поступово вирішувати проблеми, які накопичувались роками, а то й десятиліттями", - прокоментував подію Комарський сільський голова Геннадій Ходос.

Роботи проводяться за рахунок коштів місцевого бюджету, вартість - 2,4 млн грн.

Основні види робіт: знімання асфальтобетонного покриття доріг за допомогою машин для холодного фрезування асфатобетонних покриттів, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, улаштування вирівнювального шару з асфальтобетоної суміші із застосуванням укладальників асфальтобетону, розливання в'яжучих матеріалів, улаштування покриттів із гарячих асфальтобетонних сумішей, улаштування одношарових основ із щебенюулаштування дорожніх корит коритного профілю із застосуванням екскаваторів.

Виконавець - ТОВ "Строительная компания "Масштаб".