ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 22.08.2021 18:50

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОМАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди величних національних свят – Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України!

День, коли нова Україна оголосила світові про свою незалежність, став великою перемогою багатьох поколінь українців. Сьогодні і завжди – синьо-блакитний стяг буде майоріти над Україною символом незалежності  і свободи,  яку обрав український народ.   І та величезна ціна, яку ми платимо сьогодні за цю свободу, робить для нас це свято особливим.

Адже 30-річний шлях – це непростий етап становлення, дорога не тільки труднощів і випробувань, втрат і поразок, але і успіхів, досягнень та перемог. І наша головна перемога – це щасливе усвідомлення того, що виросло вже ціле покоління, для якого Україна завжди була незалежною.

То ж нехай це свято додасть нам наснаги й впевненості у власних силах, переконаннях  та справах, бо кожен з нас повинен мати велику відповідальність перед собою, перед громадою, перед країною і перед прийдешніми поколіннями українців, яким жити в мирній квітучій європейській державі.

Від щирого серця бажаємо всім нам здоров’я та довголіття, миру та злагоди, здобутків та перемог.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Комарська сільська рада