ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 31.08.2021 20:47

Шановні школярі, педагоги, вихователі, батьки!

Щиро вітаємо всіх причетних до освітнього процесу з початком нового навчального року і Днем знань!

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Першого вересня починається дорога в майбутнє до нових знань, прагнень, звершень та самостійного життя.

Сядуть за парти і помандрують країною знань маленькі громадяни України, для яких все буде вперше: вчитель, дзвоник, парта, підручник. А дивлячись на збентежених першачків,  одинадцятикласники чи не вперше відчують себе дорослими, адже вже незабаром їм приймати важливі рішення, обираючи свій професійний шлях і життєву дорогу.

В цей по-справжньому святковий день всім школярам бажаємо цікавих відкриттів, наполегливості та впевненості у власних силах, наснаги до навчання. Пізнавайте світ, максимально реалізуйте свій потенціал, ставте перед собою високі цілі й ніколи не зупиняйтесь на шляху до знань.

Низький уклін і безмежна вдячність нашим освітянам за їхню невтомну працю, терпіння і сумлінність, за неоціненний внесок у виховання нових поколінь, які стають творцями нової України.

Нехай новий навчальний рік порадує нас усіх досягненнями та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від достойної оцінки їхньої шляхетної справи, а батькам – впевненість у щасливій долі дітей.

Хай усім щастить! Зі святом!

Комарська сільська рада