Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 06.09.2021 11:25

Щиро вітаємо нашого колегу Воскобойника Олега Володимировича, спеціаліста II категорії відділу земельних відносин та архітектури Комарської сільської ради, з ювілеєм!

Спинити час ніхто не в змозі, і ліс шумить, і квітне сад,                                                                                                    І на твоєму власному порозі з'явилось мудрих 50.                                                                                                            Нехай для тебе не згасає сонце, нехай не віють в душу холоди,                                                                                    Хай жито на столі і Бог на небі тебе завжди рятують від біди.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, енергії та оптимізму вистачало ще на довгі-довгі роки, а радість, щастя і любов завжди панували у твоєму домі. Живи легко і сповна насолоджуйся кожною хвилиною!

Комарська сільська рада