6 вересня - День адміністратора ЦНАП

Дата: 06.09.2021 12:30

Комарська сільська рада щиро вітає адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Комарської сільської раи  з професійним святом, яке згідно з Указом Президента  відзначають в Україні щороку 6 вересня.

Центр надання адміністративних послуг Комарської сільської ради  почав працювати  у лютому 2021 року,  одним з перших серед новостворених громад  Волноваського району, і сьогодні жителі громади мають змогу отримати 157 адміністративних послуг.

У свій святковий  день Центр живе звичним життям, бо сьогодні, як і щодня, за  допомогою звертаються люди. І їх зустрічають адміністратори  - привітні й компетентні фахівці, які завжди орієнтовані на якісне вирішення проблем заявників.

Щиро вдячні нашим колегам за професіоналізм, відданість справі, терпіння і самовіддачу, бажання вдосконалювати доступ мешканців нашої громади до якісних сервісів.

Бажаємо  міцного здоров’я, злагоди, миру, добробуту, нових можливостей, здобутків та успіхів!