З 30-річним ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 12.09.2021 07:16

Дорогу нашу Галину Іванівну Афендікову колектив Комарської сільської ради щиро вітає з 30-річним ювілеєм!!!

Вітаємо з чудовим ювілеєм - з чудовою датою, коли все можна, все можливо, все дозволено і нічого не втрачено. У твої 30 років бажаємо високої швидкості в досягненні цілей, яскравого світла та щастя в душі, високої позначки достатку в житті і неймовірною удачі кожен день.

Бажаємо історію свого 30-го року писати без плям, помилок і крапок, бажаємо для кожного дня придумувати свою тему щастя і ставити вірну мету до успіху. І нехай завжди у твоєму житті присутня любов, удача і красива мрія.

30 років - чудова дата. Це час, коли вже багато досягнуто, але ще більше чекає попереду. Тому щиро бажаємо високих досягнень в роботі, довголіття, щастя. Нехай все задумане збудеться ще швидше, ніж тобі хотілося б. Бажаємо, щоб у серці жили тільки радість і любов, а рідні оточували турботою і теплом. Зі святом!