Запрошуємо жителів громади долучитися до прибирання країни

Дата: 16.09.2021 10:51

Щороку у третю суботу вересня одночасно у 180 країнах світу відбувається Міжнародна акція – Всесвітній день прибирання World Cleanup Day.

Цьогоріч World Cleanup Day відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Головний меседж акції – Побачив? Прибери!

Запрошуємо жителів Комарської громади долучитися до Всесвітнього дня прибирання, зробити свій двір, вулицю, село чистішими і красивішими.

Щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій з метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору проводить Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху  «Let’s Do It World», що об’єднує понад 50 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні. Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього природного середовища.

Деталі на сайті  www.letsdoitukraine.org

та в соціальних мережах

#letsdoitukraine #letsdoitworld #worldcleanupday #worldcleanupdayua  #побачивприбери