Закриття відділень "Укрпошти": жителі сіл Піддубне і Мирне отримали відповіді на хвилюючі питання

Дата: 17.09.2021 12:42
Кількість переглядів: 479

17 вересня 2021 року в селах Піддубне і Мирне відбулись зустрічі місцевих жителів з начальником пересувного відділення поштового зв'язку АТ «Укрпошта». Всі бажаючі мали можливість задати питання стосовно роботи пересувного поштового відділення.

Напередодні представники підприємства відвідали Комарську сільську раду, де мали розмову з головою Комарської сільської ради Геннадієм Ходосом з приводу наслідків закриття відділень «Укрпошти» в населених пунктах громади.

На думку працівників АТ «Укрпошта», перехід до  нової форми роботи з населенням не матиме негативного впливу на якість життя селян:  громадяни, які раніше обслуговувались в стаціонарних поштових відділеннях, не відчують ніякого дискомфорту: начальники пересувних відділень будуть надавати увесь спектр послуг, а листоноші будуть доставляти адресно пенсійні виплати і кореспонденцію.

Дуже на це сподіваємось!