День села: Іскра запалила

Дата: 04.10.2021 19:24

Естафету святкування свого дня народження 03 жовтня 2021 року прийняло село Іскра.

На свято зібралось багато жителів, знаючи, що організатори, як і в попередні роки, підготують по-справжньому святкове дійство.

За традицією,  відзначили жителів села: людей поважного віку, подружжя, які багато років разом, та молоді пари, що тільки почали сімейне життя, найменших мешканців села та учасниць художньої самодіяльності з найбільшим "сценічним" стажем. Всі отримали подарунки і добрі побажання.

На концертному майданчику один за одним змінювались артисти - місцеві аматори,  художні колективи сіл Комар, Мирне, Зелений Гай, вчителів Зеленогайської ЗОШ I-III ступенів, сусіди з Гаврилівки  Дніпропетровської області; працював атракціон для дітей, виставка робіт народних майстрів.

Дружня святкова атмосфера єднала всіх в одну родину, село танцювало, співало, розважалося, пригощалося.

Подяка всім, хто долучився до організації гостинного і веселого свята.