Відбулась виїзна сесія Комарської сільської ради: утворено старостинські округи

Дата: 08.10.2021 09:14

На засідання виїзної ХV cесії VIII скликання Комарської сільської ради депутати були запрошені до Іскрівського сільського будинку культури.

До порядку денного, зокрема,  було включено розгляд питання про утворення старостинських округів та про  визначення складу сіл та селищ, що до них входитимуть. Прийняття рішень з цього питання є виключною компетенцією сільської ради відповідно до частини третьої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Прийнято рішення про утворення трьох старостинських округів з наступним розподілом населених пунктів:

перший – Веселе, Дніпроенергія, Запоріжжя, Зірка, Новоочеретувате, Скудне, Федорівка, Ялта;

другий – Грушевське, Зелений Гай, Іскра, Мирне, Новохатське, Толстой, Перебудова, Піддубне;

третій – Бурлацьке, Вільне Поле, Воскресенка, Комишуваха, Олександроград, Привільне, Шевченко.

Депутати проголосували за внесення змін до Програми (Плану) соціально-економічного розвитку та до бюджету Комарської сільської ради на 2021 рік, погодили проєкт створення ботанічного заказника місцевого значення "Іскрівський" з внесеними поправками і затвердили статут громадської організації "Ветеранське братерство".

На сесії також обговорювалося питання розвитку мережі музеїв на території ради, зокрема, щодо державної реєстрації музею в селі Іскра.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису