З Днем захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2021 11:48

Вітаю з Днем захисників і захисниць України

14 жовтня  ми відзначаємо одразу три свята – День захисника і захисниць України,  День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська. Тому цей день - символ нерозривного зв'язку всіх поколінь захисників України, пам'ять про тих, хто в різні часи захищав нашу землю від ворога та боронить її зараз.

Сьогодні вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Висловлюємо глибоку пошану ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям - всім, хто має високе звання захисника України.

Бажаємо усім віри, міцного здоров'я на довгі роки, сил і завзяття,  добра і благополуччя.

Дякуємо за мир!

Слава Україні! Героям слава!

Комарська сільська рада

Фото: lifestyle.24tv.ua