УВАГА! Сесія сільської ради! 25.01.2022

Дата: 20.01.2022 11:41

УВАГА!!!

25 січня 2022 року о 10.00 у приміщенні Комарського сільського будинку культури відбудеться пленарне засідання чергової 19 сесії сільської ради 8 скликання.

Порядок денний сесії:

1 Про внесення змін до бюджету Комарської сільської ради на 2022 рік.

2 Про затвердження звіту про виконання бюджету. територіальної громади Комарської сільської ради за 2021 рік.

3 Про затвердження лімітів витрати пального.

4 Про внесення змін до структури Комарської сільської ради.

5 Про внесення змін до Положення про «Центр надання соціальних послуг «Століття» Комарської сільської ради.

6 Збільшення вартості харчування у закладах загальної середньої освіти.

7 Про затвердження Програми розвитку сільського зеленого туризму «Зелений туризм» на території Комарської сільської ради на 2022-2027 роки.

8 Про затвердження Плану роботи Комарської сільської ради на 2022 рік.

9 Про затвердження Програми збереження степу на території Комарської сільської ради.

10 Про вступ до «Асоціації інвестиційно-привабливих громад».

11 Про підтримку Всеукраїнського референдуму щодо змін до Конституції України про відкрите голосування під час виборів депутатів до Верховної Ради та право виборців відкликати свої голоси.

12 Про визначення приміщення під ЦНАП Комарської сільської ради Волноваського району Донецької області.

13 Про затвердження Програми фінансової підтримки установи державної ветеринарної медицини Волноваського району.

14 Про створення комісії по прийманню-передачі на баланс Комарської сільської ради будівель ФАПів та амбулаторій.

15 Про затвердження графіка звітування сільського голови, виконавчих органів, депутатських комісій та депутатів сільської ради.

16 Про затвердження Положення про громадські пасовища.

17… Земельні питання