Новини та оголошення Комарської сільської ради

14 Серпня, 2023 р., 09:55
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з внутрішньо переміщених осіб» Волноваська районна державна адміністрація, районна військова адміністрація оголошує про намір створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – Рада).
31 Липня, 2023 р., 12:15
Про заборону відвідування лісових масивів на території Донецької області на період дії правового режиму воєнного стану
02 Вересня, 2022 р., 09:51
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Японії надасть допомогу сільськогосподарським підприємствам (земельні угіддя яких не перевищують 50 гектарів) у забезпеченні насінням озимих та ярих культур. Підтримка спрямована на задоволення виробничих потреб під урожай 2023 року. Кожен відібраний отримувач допомоги отримає по  2 000 кілограмів насіння озимої пшениці, що надаватиметься фасованою по 50 кілограмів. Загалом допомога буде надана 1 500 фермерам із таких областей: Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська та Харківська. Для отримання допомоги від ФАО необхідно зареєструватися через Google-форму https://bit.ly/3CwJSzU та завантажити сертифікат через форму, що підтверджує реєстрацію в Державному аграрному реєстрі (ДАР) https://www.dar.gov.ua/. Кінцевий термін подання заявки 4 вересня 2022 року, 23:59 за київським часом.