Повідомлення про оприлюднення проектів  регуляторних  актів

27.04.2021

про оприлюднення проектів  регуляторних  актів

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Комарської сільської ради оприлюднюються проекти рішень Комарської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати транспортного та єдиного податків на 2022 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік», «Про встановлення ставок, пільг із сплати земельного податку та розміру орендної плати на 2022 рік» з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Комарської сільської ради за адресою: Донецька область, Волноваський район, село Комар, вул.. Єгорова, 19,   а також на сайті Комарської сільської ради http: //komarska.gromada.org.ua/.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 85520, Донецька область, Волноваський район, село Комар, вул.. Єгорова, 19

Проект рішення_Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Проект рішення_Про встановлення ставок та пільг із сплати транспортного та єдиного податків на 2022 рік

Проект рішення_Про встановлення ставок, пільг із сплати земельного податку та розміру орендної плати на 2022 рік