Секретар сільської ради - ГНИБІДА Олена Анатоліївна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Гнибіда Олена Анатоліївна, народилася 3 грудня 1964 року у селі Золота Нива Великоновосілківського району у сім’ї аграріїв: мама працювала бригадиром-овочівником, тато все життя пропрацював трактористом. У 1969 році сім’я переїхала до села Піддубне. У 1980 році я закінчила Піддубенську восьмирічну школу, отримавши свідоцтво з відзнакою. З 1980 до 1984 навчалася у Красноармійському педучилищі, по закінченню якого, отримавши червоний диплом учителя праці та креслення, повернулася працювати у рідну школу. У 1990 році закінчила Мелітопольський державний педінститут. З 1984 року викладала трудове навчання для дівчаток, математику у 4 та 6 класах, російську мову, з 1985 року працювала вчителем трудового навчання та географії. У 1991 році була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи, на якій пропрацювала 24 роки. У 2015 році перейшла на посаду методиста Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, організувавши роботу навчально-методичного центру ДОЕНЦ у своєму рідному селі Піддубне, який і зараз працює в приміщенні сільського будинку культури, де було створено 5 робочих місць. Тут працюють гуртки для дітей еколого-натуралістичного спрямування, Куточок живої природи&Центр реабілітації диких тварин, проводяться екскурсії, масові заходи. У 2017-2018 році та з жовтня 2020 року виконувала обов’язки директора Донецького обласного еколого-натуралістичного центру. Стаж моєї педагогічної роботи 36 років.

Маю двох доньок, які також працюють на освітянській ниві: одна з них - учителем історії, а інша – менеджером навчального процесу (заступником директора) Комп’ютерної академії «Шаг» у м.Краматорську. Чоловік також педагог із вищою освітою за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни та праця».

Усе життя займаю активну життєву позицію, беру участь у художній самодіяльності, пишу статті, вірші, працювала у дільничній виборчій комісії, була головою сільської виборчої комісії, голова громадської організації «Злагода» Піддубненської сільської ради.

У 2018 році здобула І місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Джерело творчості» (м.Київ, Міністерство освіти і науки України), отримавши звання «Методист-2018». Захоплююся шиттям, в’язанням, видавничою діяльністю, художньою фотографією, відеомонтажем. У достатній мірі володію комп’ютерними технологіями. Постійно займаюся самоосвітою, саморозвитком.

Маю досвід організації екскурсійних подорожей для дітей та молоді (дорослих): протягом 2008-2019 року возила екскурсії по Україні (Хмельницький, Київ, Одеса, Крим, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Харків, Суми, Тернопіль, Закарпаття, Запоріжжя, Дніпро та ін.).

Йду у депутати Комарської ОТГ, бо мені небайдуже майбутнє рідного села, маю свій погляд на розвиток територіальної громади і бажання зробити нашу громаду найкращою, до чого прикладу всі свої сили та уміння незалежно від того, чи отримаю перемогу у виборах. Умію працювати у команді і брати на себе відповідальність, що довела усім своїм життям, не чекаючи чергових виборів, бо депутатом не була ніколи, тому не підпорядковувала своє життя виборам.

Передвиборча програма Гнибіди О.А.