Сільський голова - ХОДОС Геннадій Миколайович

АВТОБІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився:  26.08.1962 року в місті Моспіно, Донецької області, українець.

Освіта:

У 1969 році вступив до першого класу СШ № 151 міста Моспіно.

У 1977 році закінчив 8 класів СШ № 151 міста Моспіно.

З 1977-1980 рр. навчався у Красногорівському сільськогосподарському технікумі, за фахом – зоотехнік.

В 1982-1988 рр- навчався у Гродненському сільськогосподарському інституті Білоруської РСР на факультеті зоологічної інженерії.

Трудова діяльність:

В 1980-1982 рр. служба  у лавах Радянської армії.

З 1988-1990 рр. працював головним зоотехніком у колгоспі ім.Карла Маркса, Могільовської області, Білоруської РСР.

З 1991-1994 рр. працював заступником директора по тваринництву у радгоспі «Будьоновському» Пролетарського району Донецької області.

З 1994-2004 рр. працював головним зоотехніком у родгоспі «Мир» Великоновосілківського району Донецької області.

З 2004 по 2015 рік тимчасово не працював.

З 2015 по 2020 працював на посаді голови Піддубненської  сільської ради Великоновосілківського району  Донецької області.

З 2020 року працює на посаді Комарського сільського голови.

Сімейний стан – одружений та має дві доньки.

Дружина – Ходос (Панишева) Олена Дмитрівна, 1967 року народження, українка, контролер Великоновосілківського РЕС.

Донька  - Седляр (Ходос) Діана Геннадіївна 1986 року народження, медична сестра Старобешевської ТЕС.

Донька – Ходос Валерія Геннадіївна, 1996 року народження, тимчасово не працює.

На теперішній час я проживає та зареєстрований за адресою: 85512, Донецька область, Великоновосілківський район, с.Піддубне, вул.Образцова, б.18.

https://docs.google.com/document/d/11zJXffxarTJ7kQY4Z9JXmMBgCbiLjbn8/edit  - передвиборча програма ХОДОСА Геннадія Миколайовича.