СТРАТЕГІЯ розвитку територіальної громади Комарської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку територіальної громади Комарської сільської ради на 2021-2027 роки

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Комарська сільська рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку територіальної громади Комарської сільської ради на 2021-2027 роки.

Зауваження і пропозиції до зазначеного документу просимо надавати до 16.08.2021 у письмовому вигляді до Комарської сільської ради, поштова адреса: вул.Єгорова, 19, село Комар, Волноваського району Донецької області, 85520, електрона адреса: е-mail: komar_sovet@ukr.net .

Контактні тел.: 0669703939, 0996135538

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Пакет документів

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

КОМАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021-2027 рр.

(ПРОЄКТ)

Заява на стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку територіальної громади Комарської сільської ради на 2021-2027 роки