ВАКАНСІЇ

01/02/2021

Комарська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальник служби у справах дітей

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова(педагогічна) повна вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності не менше 5-ти років. Начальник відділу повинен володіти державною мовою, знати основи педагогіки та психології, бути досвідченим користувачем комп'ютера, знати та виконувати законодавство України.

Начальник Центру надання адміністративних послуг

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова (юридична) повна вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності не менше 5-ти років. Начальник ЦНАПу повинен володіти державною мовою, мати організаторські здібності, бути досвідченим користувачем комп'ютера, знати та виконувати законодавство України.

Комарська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Спеціаліст І категорії з обліку і звітності відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова (спеціаліст з бухгалтерського обліку і аудиту) повна вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності не менше 5-ти років. Спеціаліст повинен володіти державною мовою,  бути досвідченим користувачем комп'ютера, знати та виконувати законодавство України.

Комарська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Директор закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Веселе Волноваського району Донецької області

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, педагогічний або науково-педагогічний стаж не менше трьох років, організаторські здібності, необхідний для виконання професійних обов’язків фізичний і психічний стан здоров’я.

02.03.2021

Комарська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг (3 особи)

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби — не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління ― не менше трьох років, знання основ державного управління та права; правил ділового етикету; правил та норм охорони праці та протипожежного захисту; володіння основними навичками роботи на комп’ютері, досконало володіння державною мовою.