#Декларування2021

Євген Олейник: «Місце патріотизму є в кожного з нас у повсякденному житті. І обов’язкове декларування своїх доходів – це також його прояв».

На сьогодні вже чимало мешканців Донецької області прозвітувалися про отримані доходи, є серед них і видатні знаменитості нашого регіону.

Так, до деклараційної кампанії приєднався Євген Олейник - український актор родом з Донеччини, на рахунку якого вже більше 30 робіт в кіно-, теле- та театральних проектах. Він запям'ятався глядачам за ролями сильних, надійних та вольових чоловіків, «справжніх козаків» -  патріотів своєї землі. Але чітка громадянська позиція притаманна йому і в повсякденному житті, і один з її проявів - декларування доходів.

Одночасно надаємо посилання на вказаний матеріал на: