Волноваський район Донецької області

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА - ЕКОЛОГА

19.01.2022

Комарська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - еколога.

Вимоги до кандидата на посаду:

Громадянство України, вища фахова освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра; стаж роботи за спеціальністю або в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років; знання та володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; копія паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою  www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді; письмова згода на обробку персональних даних.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації) тощо.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу (до 18.02.2022) за адресою: с.Комар, вул.Єгорова, 19.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0996135538.

Конкурсна комісія