Молоді про професійне самовизначення

РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

28.04.2021 рік

ПРЕСРЕЛІЗ

Молоді про професійне самовизначення.

28 квітня під час профорієнтаційного уроку фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості проінформували учнів 9 класу Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступені в онлайн режимі про відповідальність за своє професійне майбутнє, і допомогли у самовизначенні.

Учнів ознайомили з послугами, що надаються службою зайнятості, потребою підприємств регіону у кваліфікованих кадрах, можливостями подальшої самореалізації.

Фахівець Юлія Мелащенко надала інформацію про «Конкурс ЕСЕ» серед учнів закладів середньої освіти на тему «Чи оберу я професію своїх батьків?», якій проводиться в рамках марафону «Весняна Профорієнтація», ознайомила з онлайн додатком «Центр Профорієнтації», запропонувала пройти експрес-тестування власних зусиль у виборі професії за допомогою цього додатку.

Спеціаліст Марина Садовниченко ознайомила учнів з правилами вибору професії, формулою «Хочу.Можу.Треба», класифікацією професій за приналежністю до однієї з п’яти груп. Окремо надано інформацію щодо молодіжного бізнесу. Учасникам запропоновано скористатись безкоштовним додатком в системі Android «Центр розвитку підприємництва», для набуття знань та відкриття власної справи запропоновано пройти безкоштовне онлайн навчання на освітній платформі Prometheus за курсом «Підприємництво». Корисною цікавинкою для учнів стала новація Донецької обласної служби зайнятості інноваційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», який дозволив переглянути професії майбутнього.

Наприкінці зустрічі кожен учень мав можливість задати питання та отримати компетентні відповіді на них.

Фото без описуКонтактна інформація:

85500, Донецька обл., смт Велика Новосілка, вул. Центральна,103

Тел./факс: 06 (243) 2-15-69