Великоновосілківське відділення ФССУ в Донецькій області проводить внутрішню верифікацію страхових виплат

Дата: 24.08.2022 11:53

Попри умови воєнного стану Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує перераховувати щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві Комарської, Старомлинівської,  Великоновосілківської громад та членам їх сімей, які знаходяться на обліку у відділенні.

З урахуванням обставин та умов, у яких опинилися громадяни через військову агресію з боку росії, зокрема вимушеної евакуації у безпечні місця, у тому числі за кордон, фахівці відділення постійно контролюють здійснення страхових виплат з метою попередження неправомірного використання коштів Фонду.

Для продовження отримання страхових виплат потерпілим на виробництві необхідно щомісяця проходити внутрішню верифікацію, зв’язавшись зі спеціалістами відділення за допомогою зручного засобу комунікації. У разі відсутності зворотного зв’язку з потерпілими (членами їх сімей), які перебувають на обліку у відділенні, щомісячні виплати таким особам будуть тимчасово призупинені до з’ясування обставин.

Для зв`язку з фахівцями Великоновосілківського відділення та проходження внутрішньої верифікації у відділенні діє телефон (095) 254-42-58.