Внаслідок бойових дій у Донецькій області постраждали 52 працівники, 10 з них загинули

Дата: 06.09.2022 13:15

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Донецької області зафіксовано 27 випадків травмування та/або смерті працівників.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 52 працівники (+1 за останній тиждень), 10 з них загинули. Найбільша кількість потерпілих зареєстрована на підприємствах м. Авдіївки.

Щодо кожного випадку поранень або смерті працівників внаслідок бойових дій організовується робота з розслідування за участю фахівців Фонду соціального страхування України. За результатами роботи створених комісій за 13 випадками розслідування завершені, за 10 випадками - тривають.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів Фонду.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.