Оновлена дорога в селі Мирне

Місцеве самоврядування — це не засіб перекладення обов’язків на когось. Це засіб розширення діапазону діяльності колективу, громади, можливостей для співдружності, творчого пошуку, ініціативи.

Саме територіальна громада і є місцевим самоврядуванням. На жаль, сьогодні участь в управлінні місцевими справами більшість бере епізодично (під час місцевих виборів), коли голосує за депутатів своєї місцевої ради і свого місцевого голову. Інші, яких набагато менше, намагаються брати участь в управлінні справами своєї громади через депутатство у раді, через громадську чи політичну діяльність і взаємодію з місцевою владою.

Самоврядування є способом організації життя будь-якого колективу. Воно сприяє виробленню у людей почуття господаря свого села, міста, держави.

І лише тоді, коли кожен буде вносити свій посильний вклад у розвиток своєї громади, ми зможемо жити краще.

Прикладом людини з активною життєвою позицією є ГОЛОВКО Наталя Федорівна, голова ВАТ "Перебудова В.", та ГОЛОВКО Сергій Васильович, депутат Волноваської районної ради, які провели ремонт дороги у селі Мирне Волноваського району Донецької області по вулицях Тітова та Ізобільна.

Комарська сільська рада та місцеві жителі висловлюють подяку за проведену роботу та увагу до проблем села.

Такий крок може бути прикладом для інших, адже все починається із маленьких кроків кожного із нас до майбутнього усієї громади!