Відділ соціального захисту населення і охорони здоров'я

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Комарської сільської ради є структурним підрозділом Комарської сільської ради.

Відділ створений з метою забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення.

У своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженням голів обласної та районної державних адміністрацій, розпорядженнями сільського голови, Положенням про відділ.

Основні завдання відділу:

- забезпечення в межах своїх повноважень виконання державних програм, спрямованих на соціальний захист населення;

- прийом громадян з питань надання адміністративних послуг соціального характеру;

- надання консультацій та роз’яснень громадянам з питань застосування законодавства, пов’язаних із соціальною підтримкою населення;

- забезпечення прав та соціальних гарантій мешканцям громади з питань надання послуг із соціальної підтримки населення;

- визначення потреб громади в соціальних послугах та організація їх надання.

Місцезнаходження:

85520 с. Комар, вул. Єгорова, 19