Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за липень у повному обсязі

Дата: 28.08.2021 11:17

17.08.2021 Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за липень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

За оперативними даними для потерпілих внаслідок професійних захворювань або нещасних випадків на виробництві, зокрема у разі гострих профхвороб на COVID-19, з початку року було профінансовано понад 6,8 млрд гривень щомісячних страхових виплат.

Середній розмір допомоги за підсумками семи місяців 2021 року склав 4 340,38 гривні. Це на 14,3%, або 543,5 грн більше, ніж за той же період 2020 року.

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

Зокрема, щомісячна страхова виплата призначається потерпілому у разі часткової або повної втрати працездатності та компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до визначеного МСЕК ступеня непрацездатності. Також страхову виплату щомісяця отримують члени родин потерпілих у разі їх смерті.

***

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує, що станом на 1 липня 2021 року страхові виплати потерпілим на виробництві та їх сім’ям  за липень 2021 року виплачено в повному обсязі.

За вказаний період відділенням Фонду сплачено 381 460 грн страхових виплат 118 потерпілим, що постійно знаходяться на обліку, із них :

• 114 осіб – 372 180 грн - потерпілим на виробництві;
  •   4 особи -   9 280 грн - особам, які  мають на це право в разі втрати годувальника.

Щодо страхових виплат тимчасово переміщеним особам із зони АТО:

• 418 осіб, що постраждали на виробництві (або ті, що набули професійні захворювання) отримали щомісячні страхові виплати на загальну суму 2 153 455 грн.

в т.ч. 10 тимчасово переміщених осіб з Луганської області на суму 24 130 грн;

• 17 особи, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника – на загальну суму 84 719 грн.

На постійний сторонній догляд  та побутове обслуговування потерпілих виділено 13 500 грн.

Виплати на лікування потерпілих на виробництві дорівнюють 3,93 тис. грн.

Виплати на санаторно-курортне лікування склали – 30,5 тис. грн.