В Комарській громаді вшанували пам'ять визволителів Донбасу

Дата: 13.09.2021 15:48

З 8 по 13 вересня 2021 року в селах Комарської громади відбулись урочисті заходи до 78-річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Мітинги, тематичні класні години в навчальних закладах, покладання квітів – так вшановували пам’ять визволителів, які врятували нашу землю від фашистської навали.

Учні загальноосвітніх шкіл, вихованці дошкільних закладів, представники громадських організацій, підприємств, сільської ради,  згадали трагічні події тієї страшної  війни, яка забрала десятки мільйонів життів,  героїчну історію визволення населених пунктів, поклали квіти до пам’ятників визволителям, вшанували пам’ять полеглих уславлених героїв.

Честь і слава тим, хто визволяв нашу рідну землю  від німецько-фашистських загарбників.  Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій війні. У  пам’яті поколінь навіки залишається їхній приклад патріотизму та мужності.

Зелений Гай

ПІддубне