22 грудня 2020 року відбулося відкрите пленарне засідання ІІІ сесії Комарської сільської ради VIII скликання

Дата: 22.12.2020 22:42

22 грудня 2020 року у приміщенні Комарського сільського будинку культури відбулося відкрите пленарне засідання ІІІ сесії Комарської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів сільської ради, керівники фермерських господарств, депутати Волноваської районної ради Головко Сергій Васильович та Тахтаров Сергій Володимирович, працівники Комарської сільської ради та жителі сіл Комар, Мирне, Перебудова (32 чол.).

На сесії розглядалися наступні питання порядку денного:

1. Про бюджет Комарської сільської ради на 2021 рік.

Доповідала Влащенко Світлана Миколаївна, головний бухгалтер Комарської сільської ради, та Маслова Ольга Миколаївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. У обговоренні бюджету взяли активну участь і члени сільської громади, які задавали питання, що їх цікавили, висловлювали свої пропозиції щодо подальшого розвитку громади. Після години спілкування бюджет Комарської сільської ради був прийнятий одноголосно.

1. Про затвердження Інструкції з діловодства Комарської сільської ради.

Доповідав Ходос Г.М., Комарський сільський голова, який говорив про необхідність затвердження нової Інструкції з діловодства Комарської сільської ради у відповідності до Типової інструкції з діловодства для органів місцевого самоврядування, затвердженої у 2018 році, оскільки діюча інструкція не відповідає чинному законодавству.

1. Про затвердження плану роботи Комарської сільської ради на 2021 рік.

Доповідала Маслова О.М., заступник Комарського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка ознайомила присутніх із Планом роботи Комарської сільської ради на 2021 рік, який депутати підтримали одноголосно.

1. Про затвердження графіку прийому громадян депутатами Комарської сільської ради

Виступила Гнибіда О.А., секретар сільської ради, яка говорила про необхідність затвердження графіку особистого прийому громадян для забезпечення зворотного зв’язку депутатів сільської ради із своїми виборцями. Вирішили затвердити графік особистого прийому та оприлюднити його на офіційному веб-сайті Комарської сільської ради, у соціальних мережах, у кожному селі громади на інформаційних стендах.

1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Комарської сільської ради Комарської сільської ради.

Ходос Г.М., Комарський сільський голова, познайомив присутніх із Положенням та умовами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у Комарській сільській раді.

1. Про передачу земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Комарської сільської ради.
  2. Про земельні питання.

По 6 та 7 питанню присутні слухали Сверблянського Д.К., землевпорядник Піддубненської сільської ради.

Із попередньо заявленого проекту порядку денного сесії було виключено три питання, які потребують доопрацювання у робочих групах та досконального вивчення:

• Про затвердження статуту Комарської сільської ради.
  • Про затвердження Положення про службу у справах дітей Комарської сільської ради.
  • Про створення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Комарської сільської ради.

Названі питання будуть розглянуті на наступних сесіях.

Особлива подяка жителям громади за продуктивний діалог, який показав їх небайдуже ставлення до проблем громади.

Сподіваємо за подальшу тісну співпрацю – тільки разом ми зможемо побудувати щасливе майбутнє для наших дітей.