Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 23.12.2020 14:27

Комарська сільська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

1. Начальника юридичного відділу.

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності не менше 2-х років. Начальник відділу повинен володіти державною мовою, бути досвідченим користувачем комп'ютера та знати відповідні програмні засоби, необхідні для якісного виконання покладених на нього завдань, знати та використовувати законодавство України.

1. Начальника відділу реєстрації та адміністративних послуг

1. Спеціаліста ІІ категорії відділу реєстрації та адміністративних послуг

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова вища або передвища освіта, знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення без вимог до стажу роботи.

1. Начальника відділу земельних відносин та архітектури

1. Спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин та архітектури

1. Спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або стаж педагогічної роботи у закладах освіти, незалежно від форми власності, не менше 5-ти років, знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

1. Начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, фахова вища освіта, стаж роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності,  не менше 2-х років. Начальник відділу повинен володіти державною мовою, бути досвідченим користувачем комп'ютера та знати відповідні програмні засоби, необхідні для якісного виконання покладених на нього завдань, знати та використовувати законодавство України.

1. Спеціаліста ІІ категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • підтвердження про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»   за   2019 рік;
  • копії сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін подачі документів – тридцять днів з дня публікації даного оголошення.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном  0996135538 або під час особистого прийому за адресою: с.Комар, вул Єгорова, 19