ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ  РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ_Продовжується проведення вебінрів для безробітних

Дата: 30.04.2021 10:55

ЛОГОТИПИ оновлені_синійВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ

РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Продовжується проведення вебінрів для безробітних

Одним із принципів роботи державної служби зайнятості є особистісно орієнтований підхід до кожного клієнта. Особам передпенсійного віку особливо складно, адже постійно отримуючи відмову у працевлаштуванні, вони, з рештою, самі переконують себе в тому, що нікому не потрібні. Постійна інформаційна підтримка дає змогу громадянам володіти ситуацією та приймати зважені рішення.

22 квітня у Великоновосілківському районному центрі зайнятості у режимі “Skype”  відбувся інформаційний вебінар для осіб передпенсійного віку. Фахівець центру зайнятості розповіла про психологічні особливості вікової категорії старше за 45 років, про умови для продовження творчої діяльності і професійного зростання у цей період життя.

Окремо була обговорена тема навчальної діяльності осіб у даному віці, зміні професії та перекваліфікації. Даний блок вебінару був побудован в формі дискусії.

Наприкінці зустрічі фахівець в деталях розповіла про особливості зарахування страхового стажу, навівши конкретні приклади.

.

Фото без описуКонтактна інформація:

85500, Донецька обл., смт Велика Новосілка, вул. Центральна,103

Тел./факс: 06 (243) 2-15-69