09.06.2021 відбулося засідання чергової 11 сесії Комарської сільської ради

Дата: 14.06.2021 09:44

09.06.2021 відбулося засідання чергової 11 сесії Комарської сільської ради, на якому були присутні 17 депутатів, спеціалісти структурних підрозділів сільської ради (землевпорядники, представники фінансового відділу, відділу освіти, відділу соціального захисту населення), жителі сіл територіальної громади та гості: Халабузар Андрій (депутат Великоновосілківського селищної ради) та Халабузар Володимир (депутат Волноваської районної ради). На сесії було вирішено ряд важливих для нашої громади питань: внесено зміни до бюджету територіальної громади Комарської сільської ради для фінансування прийнятої тут же Програми оздоровлення та відпочинку дітей, затверджено Комплексний план щодо запобігання виникненню пожежі, План заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах, було створено робочу групу по контролю за ходом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, погоджено проєкт створення ботанічного заказника місцевого значення "Балка Оплата", створено комунальне господарство "Олімп", створено спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства, оновлено склад постійних комісій, встановлено ставки та пільги із сплати податків та зборів та багато інших питань.