В школах Комарської громади пролунав перший дзвоник

Дата: 01.09.2021 09:59

День знань – урочисте, хвилююче, відповідальне свято, яке об’єднує всю громаду. Села неначе оживають, всі посміхаються, зустрічаючи святково одягнених дітей з букетами і новенькими шкільними рюкзаками.

1 вересня в  освітніх закладах Комарської громади відбулися  урочисті заходи. Квіти, посмішки, радість зустрічі з шкільними друзями та вчителями, перший дзвоник, попереду – нові знання, нові цілі, нові досягнення.  Особливо хвилюючим і незабутнім цей день став для 28 першокласників, які поповнили гомінку шкільну родину громади.

Представники Комарської сільської ради відвідали святкові заходи, привітали учнів, вчителів і батьків з початком нового навчального року,  побажали учням незабутніх шкільних моментів, цікавих відкриттів, вчителям – творчої наснаги, нових педагогічних звершень, батькам – терпіння і віри в щасливу долю дітей.

Свято Першого дзвоника сповістило про початок нового навчального року. Нехай він буде мирним, спокійним, цікавим для всіх, хай збудуться дитячі мрії та надії вчителів і батьків.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА       ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сторінки у Facebook: