Фахівці ЦНАПу підвищували професійну кваліфікацію в онлайн-форматі

Дата: 10.09.2021 09:30

Фахівці Центру надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Комарської сільської ради Волноваського району Донецької області  – адміністратор Альона Риженко, спеціалісти I категорії Тетяна Юрко, Надія Цапко – взяли участь у онлайн-семінарі, тренінгу через Skype-з’єднання, який проводився відділом взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Під час проведення онлайн-семінару були розглянуті наступні питання:

передача переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення іншій особі;

укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення між власником та фізичною особою – громадянином України, якому передано та належним чином зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно переважне право купівлі земельних ділянок сільськогосподарського призначення;

підтвердження відомостей щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Фото: Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м.Харків/