«Укрпошта» запускає в Комарській громаді пересувні відділення

Дата: 14.09.2021 16:45

14 вересня 2021 року відбулася зустріч голови Комарської сільської ради з представниками АТ «Укрпошта», під час якої розглядалася проблема, що хвилює всю громаду – закриття стаціонарних поштових відділень. За результатами бесіди надаємо відповіді на хвилюючі питання.

Що таке пересувне поштове відділення?

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 2000 жителів, надає весь спектр послуг, що і стаціонарне відділення.

Які послуги будуть надаватися у пересувних відділеннях?

Згідно з інформацією, отриманою від представників «Укрпошти», у пересувних відділеннях будуть надаватися наступні послуги:

виплата пенсій, соціальної допомоги, паїв;

приймання й видача листів, бандеролей, посилок до 30 кг, міжнародних відправлень;

оплата комунальних послуг;

доставка ліків (інформація на сайті Укрпошти);

передплата 1 доставка періодики;

поповнення рахунку мобільного телефону;

оплата платежів за кредитами;

приймання й виплата поштових переказів;

страхування та інші платежі;

продаж поштової продукції (конверти, марки, пакування);

доставка рахунків, рекламної та/або інформаційної продукції;

продаж товарів (бакалія, побутова хімія, одяг тощо).

Хто буде працювати в пересувних відділеннях?

Бригада пересувного відділення складається з трьох осіб – начальник,  листоноша, водій-супроводжувач.

Чи будуть листоноші розносити пенсійні виплати?

Так.  Листоноша буде доставляти пенсії, грошову допомогу та перекази, якщо людина сама не в змозі дістатися пересувного відділення.

Коли почнуть працювати пересувні відділення?

Протягом двох наступних тижнів пересувні відділення будуть працювати у тестовому режимі, проводити моніторинг, на основі якого буде враховано особливість кожної території і розроблено оптимальний графік для кожної території, також братиметься до уваги соціальна складова: кількість жителів, пенсіонерів, які отримують пенсію.

За попередньою інформацією, пересувне відділення буде працювати у кожному населеному пункті один раз на тиждень. Повне обслуговування планують почати працювати з 01.10.2021.

Чи буде закриватися стаціонарне відділення у селі Комар?

Не буде.

***

На фото: водій ПВПЗ Валентин Ткаченко, голова Комарської сільської ради Геннадій Ходос, начальник Центру поштового зв'язку м. Бахмут Альона Акулова.

На фото: начальник ПВПЗ Дар'я Гунька