Відбувся виїзний прийом в селі Іскра

Дата: 17.09.2021 11:55

16 вересня 2021 посадові особи виконавчого комітету Комарської сільської ради  -  начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я  Галина Афендікова  та спеціаліст відділу Маріанна Корольова  - вже втретє провели виїзний прийом для жителів села Іскра. За чотири години було обслуговано більше 30 громадян. Більшість з них звернулися з питання оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Громадяни, які не встигли отримати потрібні  для них адміністративні послуги під час виїзного прийому, зможуть це зробити 23 вересня 2021 року.

За уточненою інформацією щодо дати проведення наступного виїзного прийому жителі с. Іскра можуть звертатися до інспектора Комарської сільської ради Інни Шепоти.

17 вересня виїзний прийом проводиться у селищі  Шевченко.

За попередньою інформацією, наступні виїзди плануються:

21.09 - с-ще Шевченко, 23.09 - с. Іскра, 24.09 - с-ще Зелений Гай.

Уточнена інформація щодо графіку виїхних прийомів буде оприлюдена на сайті Комарської сільської ради та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.