Про стан перерахування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за липень 2022 року

Дата: 16.08.2022 11:17

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує, що за липень 2022 року страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей виплачені в повному обсязі.

У серпні 2022 року відділенням Фонду сплачено 95 потерпілим, які знаходяться на постійному обліку, 436,95 тис. грн страхових виплат, у т. ч.:

- 91 потерпілим - на загальну суму 410,53 тис. грн;

- 4 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 26,42 тис. грн.

Крім того, 342 внутрішньо переміщеним особам - потерпілим на виробництві перераховано на банківські картки 2,29 млн. грн щомісячних страхових виплат, у т.ч.:

- 7 тимчасово переміщеним особам з Луганської області на загальну суму 24,19 тис. грн;

- 17 особам, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника, -  90,95 тис. грн.

На постійний сторонній догляд та побутове обслуговування потерпілих виплачено в липні цього року 9,75 тис. грн.