Застраховані особи продовжують отримувати матеріальне забезпечення від Великоновосілківського відділення ФССУ в Донецькій області

Дата: 12.10.2022 10:52

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області не припиняє фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах застрахованим особам на підставі наданих заяв-розрахунків від страхувальників.

За 9 місяців 2022 року Великоновосілківським відділенням було профінансовано 243 заяви-розрахунки для надання матеріального забезпечення:

-  по тимчасовій непрацездатності на загальну суму 2 088,066 тис. грн;

- по вагітності та пологах – 860,341 тис. грн;

- по тимчасовій непрацездатності, пов'язаній з виробництвом, – 4,864 тис. грн.

Звертаємо увагу, якщо застрахована особа не може реалізувати своє право на отримання матеріального забезпечення через свого роботодавця у зв’язку із проведенням бойових дій на території його розташування, то у такому випадку виплати призначаються застрахованій особі напряму – для цього необхідно звернутися до відділення Фонду за місцем реєстрації або обліку, як внутрішньо переміщена особа.

Нагадаємо, оперативна інформація про стан фінансування  лікарняних та декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund

Для отримання інформації, що належить до компетенції Великоновосілківського відділення, можна звертатися за контактним телефоном: 0952544258.