Захід від Волноваського РВП ГУНП в  Донецькій області про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству

Дата: 29.11.2023 14:29

Старшим ДОП ВП 1 Волноваського РВП ГУНП в  Донецькій області капітаном поліції Демуренко В.В для соціальних працівників КУЦНСП Комарської сільської ради "Століття" було проведено інформаційно – роз’яснювальні заходи, спрямовані на поширення інформації щодо ратифікації Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби із цими явищам, роз’яснення її положень, а також інформації про права, гарантії щодо захисту та психосоціальної підтримки, соціальні послуги, які надають суб’єкти різним категоріям осіб, які можуть ними скористатися, порядок отримання таких послуг, відповідальність кривдників.